Groepen

ANQ8 VFL 5km Lengte 1,5km ST meter
Bestel
ANR6 Zender SM 1310/1550nm ST/SC/FC
Bestel
ANR7 Zender MM 850/1300nm ST/SC/FC
Bestel
ANR8 Zender SM 1310/1490/1550nm ST/SC/FC
Bestel
ANR9 Zender MM 850/1300nm SM 1310/1550nm ST/SC/FC
Bestel
ANS1 Zender SM 1310/1550/1625nm ST/SC/FC
Bestel
ANV0 Kit Krimptang & EZ-RJ45
Bestel
DO20 2 Kanaals DMM oscilloscoop
Bestel
DT65 Digitale multimeter tang
Bestel
EMP20 Universele programmer
Bestel
ACR8 Digitale Hardheid tester Shore A
Bestel
ADN4 Webster hardheid tester 0,4/6
Bestel
AIM9 Vibratie tester
Bestel
DD83 Digitale manometer 90bar 0,2%FS v
Bestel
DT51 Digitale temperatuurmeter
Bestel
DT10 Digitale thermometer punt
Bestel
DT15 Digitale thermometer punt scherp
Bestel
AAP6 Digitale thermometer lucht
Bestel
AAP9 Digitale thermometer oppervlakte
Bestel
AAQ4 Digitale thermometer rond
Bestel
DL10 Temperatuur datalogger -10/85°C
Bestel
AIE3 IP DataTelCoax Report 1 Remote 5 ID
Bestel
AHS7 Grafische SSTDR energie 600 Volt
Bestel
AHT1 Coax tester 2 remotes
Bestel
ANC2 Industriële schep RVS 100ml
Bestel
PS10 Farma schep RVS 10ml
Bestel
IL47 InLine Adapter RJ45
Bestel
KK07 Instrumentkoffer mini (70 mm)
Bestel
BF29 Fiber Endoscope
Bestel
TL59 Temperatuur -20/80 RV 10/95
Bestel
AAA0 Ruimte bewaking
Bestel
AII2 Koel thermostaat -50/150 230V
Bestel
AII5 Buzzer met Lamp
Bestel
AIL2 U-waarde Heat Flux testset
Bestel
AIK5 Grondkabel breuk zoeker
Bestel
AIJ4 Gebouwkabelzoeker
Bestel
AIT3 Accu & Batterij certificatie tester
Bestel
AIJ5 Grondkabel & buis zoeker
Bestel
AIJ3 Grondkabel & buis zoeker
Bestel
AIK0 Sprinkler klep activator met zoeker
Bestel
AJH8 OTDR 29 dB VFL SC
Bestel
AJR9 Impedantie & Watt meter
Bestel
DD35 Digitale manometer 25mbar 0,2%FS
Bestel
DD27 Tuffman manometer 2,069Bar 0,2%FS
Bestel
VA60 Digitale vacuum meter 0,02/16 mbar
Bestel
AHS8 DataTelCoax Report 1 Remote 5 ID
Bestel
GT21 3km Grafische TDR
Bestel
AJE5 Steekpen open RVS 400mm
Bestel
AHF9 Telefoonkap met geluidsdemping
Bestel
KL53 Koelsysteem lekdetector
Bestel
AR20 UTP en STP bedradingstester en generator
Bestel
DD90 Digitale manometer 2bar 0,05%FS a
Bestel
DD86 Digitale manometer 1,1bar 0,2%FS a
Bestel
DD91 Digitale manometer 7,5bar 0,2%FS a
Bestel
ANB4 Spectrum analyser 9kHz/1,5gHz
Bestel
AKO4 Krimptang 4 kanten 8 punt BNC TNC RS232
Bestel
AKU7 Perstang 20 cm zonder Die AKU8/9 AKV0/1/2/3
Bestel
AJW5 Sluiting lengte meter energiekabel
Bestel
AND7 GigaBERT certificatie tester
Bestel
ANE1 Rookgasanalysator Smartphone
Bestel
AIP2 Gas lekkage detector 40ppm
Bestel
LSA+ breakout naar krokodilbekklem ANJ5
Bestel
OR97 Test Set OP15/OP81/OP50
Bestel
ANK0 Drie kamers steekpen RVS-PTFE 600mm
Bestel
Numerieke TDR 2KM TK02
Bestel
Visuele Foutzoeker 15km ST/SC/FC ANM9
Bestel
ANO5 Test Set LED MM ANP4/ANP1
Bestel
ANO4 Test Set SM ANP3/ANP1
Bestel
ANO6 Test Set SM ANP5/ANP1
Bestel
GM70 2Mbit tester
Bestel
GM71 X.21 tester
Bestel
GM75 V.35 tester
Bestel
BA10 10 Band analoge analyser
Bestel
DS36 Computer gestuurd analoge analyser
Bestel
DS49 Set DS30/MI03/PN31/DA35/DA36/DA37
Bestel
DS34 Interface real time analyser
Bestel
DS50 Set DS34/MI03/PN31/DA35/DA36/DA37
Bestel
EZ10 EZTune Testing Of Home Theaters
Bestel
DS52 Set DS34/MI03/PN20/DA37/DA38/DA39
Bestel
DS20 STI/CIS intelligibility go/nogo
Bestel
AT51 5.1 Audio test signalen set
Bestel
TE25 USB ingang/uitgang module
Bestel
MK09 Cardioide microfoon 123dB SPL
Bestel
TE28 TEF set TE25/MI03/SL30/DV10
Bestel
DA42 Impedance metingen
Bestel
CD10 Test en meettonen op CD
Bestel
MK07 Mini microfoon 123dB SPL
Bestel
MX43 Mic multiplexer 4 kan Phantom/12V
Bestel
GL10 Microfoon ingangstester
Bestel
AT13 Geluidstest set 1/4” gebalanceerd
Bestel
PN10 Witte ruis generator 87-89dB, 113dB
Bestel
GM10 123dB SPL
Bestel
AP20 Fase en polariteitsmeter
Bestel
AS20 Luidspreker aansluiting zoeker
Bestel
FD23 Feedback detector
Bestel
HP10 Hoofdtelefoon versterker
Bestel